Обмін і повернення товару

Ці умови вважаються офертою Виконавця, підтвердженням якої є розміщення Документу та додатків до нього на сайті
Ви можете повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту покупки. Це право вам гарантує «Закон про захист прав споживача».
Умови для обміну або повернення товару в даному випадку: Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернений продавцю протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови:
• товар, не був у вжитку і не має слідів використання: потертостей, слідів розтину, немає слідів попадання рідини у виріб або на упаковку, документацію;
• товарний вигляд збережений – тобто залишилися всі ярлики, наклейки і інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, упакований;
• присутні всі документи на товар (квитанція або товарний чек, що підтверджують покупку), збережені всі ярлики і упаковка.
Інструкція з повернення товару
Обмін / повернення товарів належної якості
Підстава:
Для повернення якісного товару необхідна наявність певних причин для повернення, які вказані в ст. 9 Закону України Про захист прав споживачів (далі по тексту – Закон), і стан товару, а саме:
1) товар купувався Покупцем не пізніше 14 днів з дати подання вимоги про повернення, не рахуючи день покупки;
2) товар підлягає поверненню відповідно до Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затвердженого Постановою КМУ.
3) товар не підійшов Покупцеві з підстав, які не пов’язані з претензіями до якості товару;
4) товар не використовувався, збережено його товарний вид, упаковка, споживчі якості, ярлики, відсутні механічні пошкодження, товар знаходиться в робочому стані;
5) Покупець пред’являє розрахунковий документ, виданий при покупці товару.
6) Обмін або повернення виробляються на складі продавця. Всі витрати пов’язані з транспортуванням, навантаженням і розвантаженням несе покупець
УВАГА! При поверненні якісного товару Покупцеві надано право обміняти товар на аналогічний у продавця, у якого товар купувався (ст.9 Закону), а не відразу вимагати повернення грошей. І тільки якщо у Продавця немає аналогічного товару для обміну, Покупець має право:
1) повернути придбаний товар одночасно з придбанням у Продавця іншого товару з наявного в асортименті з відповідним перерахуванням вартості і сплатою позитивної різниці, або поверненням від’ємної різниці між цінами товарів;
2) розірвати раніше укладений договір купівлі-продажу і отримати гроші назад (протягом 7-ми робочих днів тим же спосіб розрахунку, що і використовувався при оплаті за товар, за винятком витрат Продавця на доставку від Покупця повернутого товару.
Обмін / повернення товару неналежної якості
Товар неналежної якості – товар, що містить недоліки. Недолік товару – це невідповідність заявленим характеристикам.
Отриманий товар повинен відповідати змісту на сайті.
Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на сайті опис не є ознакою неналежної якості.
Справжні кольори виробів можуть відрізняться від кольорів і відтінків на сайті, в залежності від кольору вашого монітора (дисплея).
Товар купувався Покупцем не пізніше 14 днів з дати подання вимоги про повернення, не рахуючи день покупки;
Якщо ви отримали товар неналежної якості (при відкритті упаковки виявили виробничий брак – Пришліть нам на електронну пошту __________ c позначкою “Повернення”:
1. Фотографію товару, на якому видно шлюб / дефект.
2. Фотографію етикетки.
3. Фотографію упаковки.
Упаковка повинна бути збережена в обов’язковому порядку, в іншому випадку обмін / повернення товару неможливий!
Після цього з вами зв’яжеться наш менеджер для уточнення деталей.
УВАГА! При поверненні не якісне товару Покупцеві надано право обміняти товар на аналогічний у продавця, у якого товар купувався (ст.9 Закону), а не відразу вимагати повернення грошей. І тільки якщо у Продавця немає аналогічного товару для обміну Покупець має право:
1) повернути придбаний товар одночасно з придбанням у Продавця іншого товару з наявного в асортименті магазину з відповідним перерахуванням вартості і сплатою позитивної різниці, або поверненням магазином від’ємної різниці між цінами товарів;
2) розірвати раніше укладений договір купівлі-продажу і отримати гроші назад (протягом 7-ми робочих днів тим же спосіб розрахунку, що і використовувався при оплаті за товар (переклад на банківську картку, безготівковий розрахунок), за винятком витрат Продавця на доставку від покупця повернутого товару.
3) Обмін або повернення виробляються на складі продавця. Всі витрати пов’язані з транспортуванням, навантаженням і розвантаженням несе покупець

Made on
Tilda